Zaufaj wieloletniemu doświadczeniu, które jest gwarancją Twojej satysfakcji

Firma

„API” Waldemar Napieralski
67-100 Nowa Sól
ul. 1 Maja 5E/58
NIP 925-100-79-26

kom. 604-648-112


Posiadamy odpowiednią wiedzę i praktyczne doświadczenie przy wdrażaniu oprogramowania firmy STREAMSOFT w każdego rodzaju działalności.
Doświadczenie zdobyte przez okres już prawie 20 lat pozwala nam na realizację nawet trudnych projektów wdrożeniowych.
Dzięki temu jesteśmy merytorycznym partnerem w czasie wdrożenia. Stosujemy dobre praktyki i podpowiadamy oraz staramy się rozwiązać problemy, a nie je tworzyć.

Celem naszej działalności jest dostarczanie kompleksowych rozwiązań informatycznych ukierunkowanych pod konkretnego klienta oraz świadczenie przy tej okazji usług o jak najwyższej jakości, gdyż zadowolenie klienta jest dla nas podstawowym warunkiem skutecznego wdrażania oraz funkcjonowania i rozwoju naszej firmy.

We współpracy z firmą Streamsoft mamy do zaoferowania Państwu programy dla firm z serii: STREAMsoft PRESTIŻ i STREAMsoft PRO, PCBiznes, Firmino, Verto oraz wiele innych rozwiązań ułatwiających zarządzanie Państwa firmą.

Dlaczego z firmą Streamsoft?, bo Firma Streamsoft jest wiodącym producentem oprogramowania dla firm nieprzerwanie od 25 lat

Streamsoft dostarcza rozwiązania, które wspomagają przedsiębiorców w procesie podejmowania decyzji w zakresie zarządzania produkcją, działami w zakresie polityki kadrowo-płacowej, prowadzeniu pełnej czy uproszczonej księgowości, przygotowaniu pełnych raportów i analiz dla
kadry zarządzającej.

Przestrzegamy zasad polityki jakości i bezpieczeństwa informacji.